avatar

 

15 вересня 2016 року на базі Сумського національного аграрного університету було проведено семінар «Особливості застосування мікродобрив при вирощуванні основних сільськогосподарських культур» за участю Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, САП «Родючість, ТОВ», Інституту Нанобіотехнологій та ТОВ «НВК «Аватар».

 

Учасники семінару ознайомилися з практичними аспектами використання нанотехнологій в сільському господарстві, особливостями отримання та використання інноваційних мікроелементних комплексів отриманих за допомогою нанобіотехнологій.

Було презентовано серію мікроелементних комплексів «АВАТАР» для захисту та підвищення продуктивності сільськогосподарських культур. Зазначена висока ефективність застосування комплексів при вирощувані озимої пшениці.

У ході зустрічі обговорено практичній досвід застосування комплексів «Аватар» на озимих культурах за різного рівня мінерального живлення в умовах Сумської області.

Відмічена зацікавленість в проведені подальших досліджень за різних строків сівби з врахуванням сортових особливостей озимих культур.

photo-1
photo-2
photo-3